Síť proti ptákům

Sítě proti holubům a jinému ptactvu

Ochranná síť proti ptákům je efektivním metodou jak chránit Váš balkón a jiné otevřené prostory nemovitosti jako jsou verandy, terasy, atria či pavlače. Provádíme prodej a montáž jakékoliv sítě proti holubům, vrabcům, vlaštovkám či jiřičkám (mnoho různých velikostí a rozměrů ok sítí). Síť na ptáky u nás může objednat jak jednotlivec, tak firma a to z celého Středočeského kraje a Hlavního města Praha.

Sítě proti holubům

Specializujeme se na ochranné sítě proti holubům, ale jsme samozřejmě provést instalaci i jiné specifické sítě proti ptactvu. Naše ochranné sítě proti ptákům jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám (slunce, déšť, vítr i sníh) a mají proto až překvapivou životnost.

Sítě proti ptákům patří bezpochyby mezi účinné a rychlé způsoby jak se zbavit ptáků - právě proto je u našich zákazníků tak často žádána a máme s její instalací mnoho zkušeností jak ve firmách, domácnostech, tak i ve státních a církevních institucích.


Pro montáž sítí volejte +420 777 017 599 Případně nás kontaktujte skrze info@nechciholuby.cz či poptávkový formulář


Sítě proti holubům na balkon

Naše síť proti holubům je 100% účinná a velmi odolná. Sítě proti holubům na balkon představují maximální ochranu proti holubům bez jakéhokoliv ublížení ptactvu. Námi dodávaná síť je již odzkoušena na mnoha jiných projektech a při správné instalaci vydrží řadu let.