Síť proti ptákům

Sítě proti holubům a jinému ptactvu

Ochranná síť proti ptákům je efektivním metodou jak chránit Váš balkón a jiné otevřené prostory nemovitosti jako jsou verandy, terasy, atria či pavlače. Provádíme prodej a montáž jakékoliv sítě proti holubům, vrabcům, vlaštovkám či jiřičkám (mnoho různých velikostí a rozměrů ok sítí). Síť na ptáky u nás může objednat jak jednotlivec, tak firma a to z celého Středočeského kraje a Hlavního města Praha.

Sítě proti holubům

Specializujeme se na ochranné sítě proti holubům, ale jsme samozřejmě provést instalaci i jiné specifické sítě proti ptactvu. Naše ochranné sítě proti ptákům jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám (slunce, déšť, vítr i sníh) a mají proto až překvapivou životnost.

Sítě proti ptákům patří bezpochyby mezi účinné a rychlé způsoby jak se zbavit ptáků - právě proto je u našich zákazníků tak často žádána a máme s její instalací mnoho zkušeností jak ve firmách, domácnostech, tak i ve státních a církevních institucích.


Pro montáž sítí volejte +420 776 446 419 Případně nás kontaktujte skrze info@nechciholuby.cz či poptávkový formulář

Sítě proti ptákům

Sítě je možné napnout nejenom přes balkon, možné je též zasíťování lodžie a jiných otevřených prostor s nechráněným přístupem ptactva (vikýře a okna na půdách). Ochranné sítě na lodžie jsou vhodné nejenom jako prevence proti vniknutí ptáků na balkony, ale zároveň slouží zasíťování lodžie jako prevence proti pádu domácích mazlíčků, zejména pak koček.


Sítě proti holubům na balkon

Naše síť proti holubům je 100% účinná a velmi odolná. Sítě proti holubům na balkon představují maximální ochranu proti holubům bez jakéhokoliv ublížení ptactvu. Námi dodávaná síť je již odzkoušena na mnoha jiných projektech a při správné instalaci vydrží řadu let.