Úklid a likvidace holubího trusu

a výkalů jiného ptactva

Ptačí trus patří mezi nebezpečné odpady. Zejména pak holubí trus obsahuje značné množství bakterií a virů, které mohou být člověku nebezpečné. Víme jak a čím odstranit ptačí trus (včetně následné dezinfekce prostor či exteriérů). Po zásahu naší firmou nebude ani památky, že ptačí trus na balkoně, terase či půdě někdy byl.

Úklid holubího trusu

Úklid holubího trusu bereme vždy, vzhledem k jeho toxicitě, velmi vážně a s důrazem na dokonalé odstranění holubího trusu. Zejména pak obyvatelé měst s velkou koncentrací holubů (jako je Praha, Kladno či Mladá Boleslav) dozajista přivítají pomocnou ruku.

Ptačí trus na balkoně nebo půdě? S naší firmou to není žádný problém! Používáme speciální techniky a vybavení na odstranění holubího trusu - v jakémkoliv množství!


Pro úklid holubího trusu volejte +420 777 017 599 Případně nás kontaktujte skrze info@nechciholuby.cz či poptávkový formulář

Likvidace holubího trusu

Provádíme likvidace holubího trusu s ohledem na platnou legislativu. Díky létům zkušeností dokážeme holubí trus likvidovat profesionálně a levně - po celém území města Praha a Středočeském kraji. Odstranění holubího trusu nebylo nikdy jednodušší!

Po úklidu holubího trusu a jeho následné likvidaci samozřejmě můžeme nabídnout ochranná opatření proti dalšímu vniku ptactva - jako jsou sítě proti ptactvu či hroty. Prvotřídní a levná ochrana proti holubům - to je NechciHoluby.cz!

Provádíme úklid holubích výkalů nejen pro jednotlivce, ale též firmy, státní podniky a církevní instituce. Holubinec na pavlači firmy nebo na půdě kostela? Žádný problém! Přijdeme, úklidíme, zklikvidujeme!