Plašiče ptáků

Montáž plašičů holubů, vrabců a vlaštovek

Velmi dobrou ochranu před ptactvem představuje plašič ptáků. Havran, sova, maketa dravce či ultrazvukové řešení - plašiče ptáků existují v mnoha provedeních a technologiích plašení ptáků (vizuální a mechanické plasiče, ultrazvukové odpuzovače). Plašič doporučujeme všude kde je nízký, až střední výskyt holubů, špačků, vrabců, vlaštovek a jiného ptactva.

Efektivní plašič ptáků

Jaký plašič ptáků opravdu funguje? Věrohodnost a použité technologie hrají hlavní roli v úspěšném plašení ptáků. Samozřejmě záleží i na konkrétní lokalitě a druhu ptactva. Například plašič holubů by měl být ve formě sovy nebo jiné makety dravce. Jako plašič špačků postačí i menší maketa či případně polep

Provádímě též výškové montáže plačičů ptáků - umístění na římsy střech, stěny panelových domů (včetně opravy a čištění fasád) - Praha a Středočeský kraj.


Plašiče ptáků: +420 776 446 419 Případně nás kontaktujte skrze info@nechciholuby.cz či poptávkový formulář

Plašič holubů i špačků?

Maketa dravce (sova či výr) je osvědčený plašič holubů, špačků, vrabců i vlaštovek. Je vhodný jako plašič holubů na balkon, na střechy domů, tak i na terasy, zahrady či proti špačkům na vinice. K plašení špačků obvykle stačí plašič na ptáky menší velikosti. Lze ho instalovat i na fasádu nebo zavěsit na potřebná míta. Plašič ptacva lze zakoupit jak ve statickém, tak mechanickém provedení (hýbání hlavou napodobující reálný pohyb sovy).

Dodávané plašiče proti ptákům lze užít jako:

Plašič na ptáky nemusí být nutně pouze praktickým způsobem plašení holubů, ale jak dokazují ilustrace, může být i zajímavou dekorací balkonu, zahrady i střechy. Pro maximální efektivitu plašiče ptactva s Vámi rádi probereme veškeré podrobnosti na čísle: +420 776 446 419.


Ultrazvukový odpuzovač ptáků

Čisté střechy či balku lze docílit nejen pomocí makety na plašení ptáků, ale pomůže též ultrazvukový plašič ptáků - též nazývané odpuzovač ptáků. Elektronické plašiče ptáků začínají být v dnešní době opravdu pokročilé a hojně využívané. Jejich nevýhodou oproti klasickým maketám je jejich nevzhlednost a vyšší cena. Elektronický plašič ptáky nezraňuje, pouze pro ně vytváří nepříjemné a nahodilé frekvence zvuku. Odpuzovač ptáků je vhodný zejména do firemních prostor či veřejných institucí (školy, kostely, sportoviště).

Zařízení lze využít jako odpuzovač holubů, vlaštovek, vrabců i jiného malého ptactva. Odpuzovač ptactva má sílu signál až 40 metrů v úhlu 140 stupňů.


Odpuzovače ptáků: +420 776 446 419 Případně nás kontaktujte skrze info@nechciholuby.cz či poptávkový formulář