Ochrana proti holubům a ptactvu - Praha 7

Čištění, úklid a prevence proti výkalům holubům/ptactva Praha 7

Prvotřídní a cenově příznivá ochrana proti holubům je naším každodenním chlebem. Máme k dispozici mnohé profesionály, kteří zvládají od běžného vyčištění prostor od trusu holubů, až po například zasíťování velkých prostor/objektů obchodů či například učelišť. Jsme schopni také instalace hrotů neboli bodců proti holubům, montáže plašičů proti ptactvu a zejména zavedení hrotů proti holubům na účelné body, kde budou plnit svoji práci na maximum.

Naše společnost se již setkala za mnohé roky s řadou atypických budov i případů a věříme, že i ve Vaší situaci nalezneme schůdné a cenově přístupné řešení nechtěného ptactva na Vašem pozemku. Jsme certifikováni k likvidacím holubího přemnožení, likvidaci ptačího trusu i například celých hnízd ptáků. Veškeré likvidace trusu a ptačích hnízd realizujeme na území Holešovice, též v blízkých lokalitách Libeň, Bubeneč a Troja.

Ideální prevence proti holubům a ptactvu

Samozřejmě tu nejlepší ochranu proti ptákům přestavuje prevence - ideálně v realizaci skrze sítě proti holubům, kde doslova fyzicky je zabráněno vstupu ptáků do nemovitosti mechanickou bariérou.

Holubi přestavují ta značná zdravotní rizika v rámci výskytu ptactva. Úklid a hloubkové čištěni holubího trusu v Praze 7 patří mezi naše velice často žádané služby. Tímto jevem netrpí bohužel jen Praha, Brno či Plzeň, přemnožení holubů pociťují již veškerá větší města jako Mladá Boleslav, Kladno, Hradec Králové nebo například Litoměřice, kde všude zasahujeme.


Ptačí trus na balkoně nebo půdě? S naší firmou to není žádný problém! Používáme speciální techniky a vybavení na odstranění holubího trusu - v jakémkoliv množství!


Pro úklid holubího trusu volejte +420 776 446 419 Případně nás kontaktujte skrze info@nechciholuby.cz či poptávkový formulář

Bodce a sítě proti holubům v Praze 7

Realizujeme v Praze 7 taktéž montáž bodců nebo sítě proti holubům a jinému ptactvu. Námi montované sítě proti ptákům jsou zpravidla odolné po mnohá léta a taktéž rezistentní proti povětrnostním podmínkám - dešti, mrazu i slunečnímu záření (a samozřejmně mechanickému/fyzickému otěru ptactva).

Hroty proti ptákům a holubům - Praha 7 Sítě proti holubom a ptákům v Praze 7

Ke každému zákazníkovi vždy přistupujeme zcela indivudiálně tak, aby bylo možné vždy naplnit jeho představy nebo případně zadání upravit tak, aby splňovalo možné zdravotně-bezpečnostní normy. Každou nemovitost po našem zásahu vždy naleznete v perfektním a obyvatelném stavu. Zdraví všech nám vždy bylo a bude prioritou.

Pokud i Vy nevěříte, že vyklízení nemovitosti nebo například ochrana proti ptactvu nelze provést v rámci minimálních nákladů, zavolejte nám na číslo +420 776 446 419, napište na info@nechciholuby.cz nebo případně využijte náš bezplatný poptávkový formulář: nazávazná poptávka.