Úklid a likvidace holubího trusu - Praha 3

a výkalů jiného ptactva v SČ a MS kraji

Trus ptáků představuje značná zdravotní rizika - ať už zmiňujeme holubí trus, trus jiřiček, vlaštovek, vrabců nebo jiný trus ptáků. Veškeré tyto fekálie ptactva zpravidla obsahují nejenom bakterie, ale i viry přenostelné na člověka. Dlohodobá přítomnost ptacta též indikuje přítomnost parazitů v podobě klíšťat, klíšťáků, blech, vší či všenek. Naši profesionálové přesně vědí jak odstranit ptačí trus a zamezit dalšímu výskytu ptáků.

Čištění a likvidace ptačího trusu v Praze 3 naše společnost realizuje včetně následné dezinfekce tak, aby byla naplněna maximální poptávka po obyvatelnosti a bezpečnosti prostor. Není nám cizí čištění balkonů, teras, střech, parapetů, okapů i například celé vyčištění náměstí či dvoru v Žižkov, též v blízkých lokalitách Vinohrady a Strašnice.

Úklid holubího trusu

Holubi přestavují ta značná zdravotní rizika v rámci výskytu ptactva. Úklid a hloubkové čištěni holubího trusu v Praze 3 patří mezi naše velice často žádané služby. Tímto jevem netrpí bohužel jen Praha, Brno či Plzeň, přemnožení holubů pociťují již veškerá větší města jako Mladá Boleslav, Kladno, Hradec Králové nebo například Litoměřice, kde všude zasahujeme.

Ptačí trus na balkoně nebo půdě? S naší firmou to není žádný problém! Používáme speciální techniky a vybavení na odstranění holubího trusu - v jakémkoliv množství!


Pro úklid holubího trusu volejte +420 776 446 419 Případně nás kontaktujte skrze info@nechciholuby.cz či poptávkový formulář

Likvidace holubího trusu v Praze 3

Provádíme likvidace holubího trusu s ohledem na platnou legislativu. Díky létům zkušeností dokážeme holubí trus likvidovat profesionálně a levně - po celém území města Praha a Středočeském kraji. Odstranění holubího trusu nebylo nikdy jednodušší!

Naším primárním cílem je vždy celková bezúhonost nemovitosti - ať už se jedná o samotý úklid a čištění trusu holubů nebo například následné návrhy pro zamezení jejich pozdějšího návratu. Disponujeme důslednou znalostí metodiky HHCP, která je vhodná nejenom pro provozy, ale i pro bytové zástavby či veřejné organizace jako jsou úřady, kostely, školy či muzea.

I po řadě let se stále považujeme za rodinnou firmu - jak v rámci fungování, tak vztahu se zákazníky. Dokážeme vždy nabídnout řešení na míru Vašim potřebám i očekávaného rozpočtu. Bez spokojených zákazníků bychom nemohli se dostat na kvalitu péče a kvalit služeb, kde jsme dnes.