Hroty proti ptákům

Zábrany, hroty, body, trny proti ptactvu

Nabízíme zábrany proti holubům, vrabcům, vlaštovkám, jiřičkám a jinému ptactvu - jak pro jednotlivce, tak firmy. Hroty proti ptákům jsou velmi všestranná a spolehlivá ochrana proti ptákům a znečištění prostor jejich trusem. Hroty, bodce, ostny, trny či jiné zábrany proti ptákům v hrotovém systému lze instalovat na jakoukoliv římsu, parapet, okap, balkon a další visuté části nemovitosti.

Hroty proti holubům, vrabcům, vlaštovkám, jiřičkám

Naše hroty proti ptactvu jsou odolné povětrnostním podmínkám a při odborné montáži maximálně efektivní způsob jak se zbavit ptáků trvale.

Ochranné hroty zejména zamezují dosedání ptáků na vybavení domu a také velmi dobře zabraňují hnízdění i velmi vynalézavého ptactva, jako jsou například vlaštovky.


Pro montáž hrotů volejte +420 776 446 419 Případně nás kontaktujte skrze info@nechciholuby.cz či poptávkový formulář

Zábrany proti holubům a jinému ptactvu

Hrotový systém je užitečný nejen na činžovním či rodinném domě. Zábrany lze velice dobře upevnit i na firemní nemovitosti, školy, úřady nebo například kostely. Před osazením nemovitosti trny proti ptákům samozřejmě nabízíme i úklid holubího trusu (či jiného ptactva). Hrotové zábrany proti ptactvu montujeme i na výškové budovy a špatně dostupná místa.

Na klasické okenní výběžky doporučujeme bodce na parapety proti holubům - stejně tak i na střechy a technické vybavení (billboardy, kamery, lampy). Na otevřené prostory jako jsou terasy, atria či balkony dozajista je vhodné zvážit sítě proti holubům na balkon. Ty narozdíl od trnů či hrotů proti ptactvu jsou vhodnější, díky absenci ostrých částí nebezpečných zejména pro děti či domácí mazlíčky.


Hroty proti holubům

Zábrany proti holubům jako jsou hroty, ostny, trny či bodce proti holubům od naší společnosti jsou vždy spolehlivé a odolné vůči dosedání holubů a povětrnostním podmínkám (déšť, slunce, sníh). Kvalitní zábrana proti holubům od nechciholuby.cz má dlouho životnost a vysokou efektivnost.

Při montáži hrotů vždy bereme v potaz frekventovanost místa, stav zdiva i dlouhodobé účinky počasí - to vše pro dosažení maximální a dlouhotrvající ochrany proti holubům.