Ochrana proti holubům + úklid trusu

Komárov

Ať již v Komárově potřebujete úklid holubího trusu nebo Vám přijde vhod naše komplexní ochrana proti holubům, vždy jsme tu pro Vás! NechciHoluby.cz to je spolehlivá ochrana proti ptactvu jako jsou hroty, sítě, bodce, ostny nebo plašiče ptáků. S městem Komárov již máme bohaté zkušenosti jak na úrovni instalace zábran proti holubům, tak i při čištění půd a fasád od holubího trusu.

Sítě proti holubům image/svg+xml

Levné a odolné sítě na ptáky všeho druhu vhodné na balkony i firemní prostory.

Plašiče ptáků image/svg+xml

Odpuzovače a plašiče ptáků všeho druhu - na holuby, vlaštovky i špačky.

Hroty proti ptákům

Holuby na balkoně či parapetu? S našimi hroty a bodci už nikdy více!

Úklid ptačího trusu image/svg+xml

Úklid a čištění ptačího trusu z fasád, parapetů, podlah a soch.

Ochrana proti holubům Komárov

Všestranná ochrana proti ptákům

Ochrana proti ptákům od naší společnosti je zárukou absence ptactva (i jeho trusu) v daných prostorách. Disponujeme nejenom kvalitními sítěmi, ale i zvládneme naistalovat kvalitní hrotový systém prakticky kamkoliv - balkony, okenní římsy, reklamní poutače a mnoho další výběžky budov. Všechny prvky této ochrany zamezují nalétávání, vysedávání a hnízdění holubů, jiřiček, vrabců i vlaštovek.

Naším hlavním cílem je bezpečnost a spokojenost zákazníka. Holuby jsou nebezpeční přenašeči několika desítek závažných chorob, proto se snažíme o čištění a dezinfekci v maximální možné kvalitě a budovat ochrany proti ptactvu, které nejenom budou efektivní, ale také mají vysokou odolnost.


Pro montáž sítí, hrotů či úklid trusu volejte +420 777 017 599 Případně nás kontaktujte skrze info@nechciholuby.cz či poptávkový formulář

Hulubí trus - úklid, odstranění, likvidace

Ptáci a zejména holubi jsou častým problémem Komárově zejména na půdách, balkónech a terasách. Provádíme důkladné odstranění holubího trusu jak z půdních prostor, různých povrchových krytin i fasád. Používáme k úklidu a čištění moderní postupy a profesionální vybavení, které dokáže zbavit Vaši půdu, balkon i terasu všech bakterií, virů a mikroorganismů.

Úklid a čištění trusu Komárov

Důrazně upozorňujeme, že holubí trus často obsahuje mnoho nebezpečných nemocí a mikroorganismů, proto ho nedoporučujeme úklízet a likvidovat svépomocí. V našem teamu naleznete profesionály, kteří ví, jak úklid holubího trusu provést bezpečně, rychle a férové ceny.

Úklid holubího/ptačího trusu je vždy základem před každou instalací ochrany proti ptákům. Jsme připraveni i na zakázky velkého rozsahu - půdy kostelů, činžovních domů, staré sklady a odstranění ptačího trusu z jiných velkých nemovitostí.


Hroty proti ptákům v Komárově

Hroty, bodce, ostny, trny či jinak nazvané zábrany proti ptákům jsou základním způsobem, kterým se provádí ochrana proti ptactvu. Mnoholeté zkušenosti nám daly know-how, které zaručuje, že instalováné hroty splní proti daným ptákům svůj účel.

Hroty proti ptákům v Komárově

Hroty proti ptákům jsou poptávané nejenom na balkony domácností, určitě je dozajista využíjí i firmy nebo státní instituce (lampy veřejného osvětlení, stanice/nádraží veřejné dopravy, obchodní střediska).

I v okolí Komárova jsme již montáž hrotů proti holubům prováděli. Zkušenost máme jak instalací hrotových systémů jak pro jenotlivce, firmy i státní sektor.


Sítě proti holubům - Komárov

V nabídce pro Komárov naleznete i montáž ochranné sítě na balkony proti holubům, která je spolehlivým řešením, jak se zbavit holubů. Námi dodávané sítě proti ptákům mají vysokou odolnost - jak mechanickou (proti nalétávání ptactva), tak materiálovou (životnost na úrok deště, slunce, větru či sněhu). Sítě proti holubům patří k velmi žádaným službám pro jejich rychlou montáž i příznivou cenu.

Hroty proti ptákům v Komárově

Ochranné sítě je možné osadit na balkony, terasy, atria a jinak polouzavřené prostory. Uchycení sítí je pak možné do fasády, trámů i kovových konstrukcí.

Trápí Vás na Vašem pozemku holubi? S námi se jich zbavíte jednoduše, rychle a levně! Přesvědčte se sami skrze naši nezávaznou poptávku nebo nám napište na emailovou adresu info@nechciholuby.com. Těšíme se na spolupráci s Vámi!